Giriş YapTSE-SOJUZTEST METROLOJİ VE KALİBRASYON MERKEZİ KİMDİR?
 

          TSE-SOJUZTEST METROLOJİ VE KALİBRASYON LTD.ŞTİ. Türk Standartları Enstitüsü ile Rostest Moskova Deney, Sertifikasyon ve Kalibrasyon Merkezi arasında 15 ocak 1993 tarihinde kurulmuştur. 2010 yılı itibariyle Türkeyi Odalar ve Borsalar Birliği-TOBB  şirketimize ortak olmuştur.


Şirketimizin kuruluş amacı sanayi, ilim ve hizmet sektörlerinde kullanılan ölçü, alet, cihaz ve sistemlerinin kalibrasyon ayar ve tamirlerini gerçekleştirerek milli ve milletler arası güvenilirliklerini sağlamak, kalibrasyon eğitim hizmetlerini vermek ve ülke sathına yaygınlaştırmaktır.


TSE Sojuztest Metroloji ve Kalibrasyon Merkezi konularında deneyimli uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Kalite politikamızın temel dayanakları; hizmet veren personelin sürekli eğitimi, referans cihazlarının kesintisiz izlenebilir kalibrasyon larının yapılması ve yaptırılması, uygun bir çalışma ortamının sağlanması, kalite sisteminin sürekli geliştirilerek çalıştırılmasıdır.

 
Vizyonumuz
 

1993'den beri, metroloji ve kalibrasyon alanında elde ettiğimiz öncü konumumuzu, zengin tecrübemizi ülkemiz sanayi ve hizmet sektörleriyle paylaşmak, sorumluluk bilinciyle daha da güçlenerek ileriye taşımaktır.Misyonumuz


Çalışma sahamızda faaliyetlerimizi daha kaliteli hizmet anlayışıyla etkin bir şekilde gerçekleştirmek için, modern teknolojiyi çağdaş yönetim ilkeleri ışığında takip ederek ve uygulayarak, sektördeki lider konumumuzu sürekli hale getirmektir.