Giriş Yap


Kalibrasyon Ahlakı

         Çalışma konularında profesyonel yaklaşıma sahip olan ve kendi ihtisas alanında iddialı olan firmaların büyük bir kısmı, yönetim sistemlerini, kalite güvence sistemlerini ve üretim tesislerini 2. ve 3. taraf tetkiklerine çekinmeden açabildikleri için profesyonel saygı ve güvene sahiptirler. 

Denetçiler bu firmaların en mahrem yerlerine girmekte ve yönetim felsefelerine vakıf olmaktadırlar. İş ahlakı gereği bu denetçiler bu firmalardaki inceleme ve gözlemlerini tetkik edilen firma dışında kesinlikle başkaları ile paylaşmazlar. Sektörlerinde lider konumda olan firmalar, bütün tesislerini müşterilerinin incelemelerine açmaktadırlar. Bu firmalar, müşterilerinin memnuniyeti için doğru şeyleri ve işleri yaptıklarının bilincindedirler.

          Firmamız, 1993 yılından bu yana, uzun yıllarda edinmiş olduğu tecrübesi ve iyi eğitilmiş personelleriyle Türkiye’de kalibrasyon hizmeti vermekte olan lider ve duayen firmalardan biridir. Kalibrasyon ahlaki düsturumuz gereği, kalibrasyonlarını yapmış olduğumuz müşterilerimizin bilgilerini başkaları ile paylaşmayacağımıza söz vermiş bulunuyoruz. Bütün personelimiz firmalara karşı tarafsız kalacaklarına, firmaların gizli bilgilerini açıklamayacaklarına dair beyanatta bulunmuş ve bu beyanatlarını imzalamışlardır. Firmamız kalibrasyon konusunda düzenlemiş olduğu seminerler ve eğitimler ile bir çok firmaya ve insana ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.